Strefa masażu

Masaż klasyczny

Podstawowy zabieg masażu wykonywany na całe ciało lub na wybrane partie, wpływający zarówno na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki oraz więzadła stawowe. Doskonale wpływa na poprawę krążenia oraz układ nerwowy. Masaż klasyczny jest modyfikowany w zależności od indywidualnych potrzeb.

Czas trwania: do 110 min
Cena: 120zł

Masaż leczniczy

Oparty jest na technikach masażu klasycznego, dostosowywany w zależności od schorzenia. Stosowany dla złagodzenia napięć, sztywności oraz bólów mięśniowych. Uśmierza bóle migrenowe, bóle głowy, bóle lędźwiowo-krzyżowe. Działa na ogólne odprężenie, odstresowująco, przynosi ulgę oraz zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

Czas trwania: 60 min
Cena: 120 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż mający na celu wprowadzenie osoby masowanej w stan głębokiego relaksu i wyciszenia. Zdecydowanie zmniejsza napięcie mięśniowe, wpływa na stan skóry – idealnie ją nawilża, usprawnia krążenie. Wykonywany jest w sposób spokojny i delikatny, co doskonale wpływa na zmysły, odstresowanie, bóle głowy, zaburzenia koncentracji, czy po prostu ogólne przemęczenie organizmu.

Czas trwania: 80 min
Cena: 110 zł

Masaż stóp – refleksologia

Stopy ludzkie są miniaturą człowieka. Na stopach znajdują się punkty akupresurowe, odpowiedzialne za wszystkie organy na ciele. Celem tego masażu jest poczucie odprężenia i odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach, czy też narządach. Terapeuta pobudzając przez ucisk odpowiednie punkty, działa na dany organ pomagając w naturalny sposób powrócić do zdrowia.

Czas trwania: 60 min
Cena: 100 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów. Dodatkowo masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii.

Czas trwania: 60 min
Cena: 150 zł