Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu do manicure klasycznego wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatkę do podważania naskórka.

Czas zabiegu: do 40 min
Cena: 40 zł

 

Manicure biologiczny

Podczas wykonywania zabiegu manicure biologiczny nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe/szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek.

Czas zabiegu: 30 min 
Cena: 40 zł

 

Manicure japoński

Manicure japoński to nie tylko piękny wygląd, ale również zabieg wzmacniający naturalną płytkę paznokcia. Na paznokcie nakładana jest substancja odżywcza o konsystencji pasty, która zawiera witaminę A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Dzięki tak bogatemu składowi pasty do paznokci, zregenerowane i wzmocnione utrzymują piękny połysk przez wiele tygodni.

Czas zabiegu: do 40 min 
Cena
: 60 zł

 

Manicure hybrydowy

Pierwszym etapem tego zabiegu jest manicure klasyczny lub biologiczny. Następnie płytka paznokcia pokrywana jest kolejno 4 warstwami lakiero-żelu (baza, 2 warstwy koloru, preparat nawierzchniowy), przy czym każda warstwa utwardzana jest w lamie UV, przez 2 min. Na zakończenie zabiegu, w wał około paznokciowy wcierana jest głęboko nawilżająca oliwka, a w stopy odżywczy balsam. Odpowiednio wykonany manicure hybrydowy nie niszczy naturalnej płytki paznokcia.

Czas zabiegu: do 50 min 
Cena
: 70 zł

IBX system

To innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje rewolucyjne korzyści. Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka. Zabieg ten jest dla osób, które mają:
– zniszczone paznokcie po stylizacji metodą akrylową i żelową
– słabe i cienkie paznokcie
– białe przebarwienia
– bruzdy, pęknięcia
– rozdwajające się paznokcie i łuszczące końcówki płytki.
IBX System można stosować pod hybrydę, zwykły lakier jak i stylizację żelową i jako zabieg pomagający rosnąć naturalnym paznokciom.

Czas zabiegu: do 20 min 
Cena
: 30 zł

Przedłużanie metodą żelową

Przedłużanie za pomocą żelu jest najlepszym sposobem na upiększenie i wydłużenie paznokcia. Stylizację można wykonywać zarówno na tipsie jak i na szablonie. Zabieg zapewnia trwałość nawet do 4 tygodni.

Czas zabiegu: do 180 min 
Cena
: 100 zł

Pedicure kosmetyczny

Pedicure kosmetyczny, zwany frezarkowym, to szybki i bezbolesny sposób na poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp. Wykonywany jest przy pomocy nowoczesnej frezarki – dzięki temu urządzeniu szybko, bezboleśnie i bez skaleczeń usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp oraz okolic paznokci.

Czas zabiegu: 60 min
Cena: 90 zł

Pedicure biologiczny

Zabieg mniej ingerujący w naturalny stan paznokcia i skórek – nie używamy cążek. Obumarły naskórek wokół paznokcia odpychamy używając drewnianego patyczka lub specjalnego kopytka (dłutka). Pozostałe czynności są takie same, jak w przypadku pedicure klasycznego

Czas zabiegu: 60 min 
Cena
: 90 zł

Pedicure hybrydowy

Pierwszym etapem tego zabiegu jest pedicure klasyczny lub biologiczny. Następnie płytka paznokcia pokrywana jest kolejno 4 warstwami lakiero-żelu (baza, 2 warstwy koloru, preparat nawierzchniowy), przy czym każda warstwa utwardzana jest w lamie UV, przez 2 min. Na zakończenie zabiegu w wał około paznokciowy wcierana jest głęboko nawilżająca oliwka, a w stopy odżywczy balsam. Odpowiednio wykonany manicure hybrydowy nie niszczy naturalnej płytki paznokcia.

Czas zabiegu: do 80 min 
Cena
: 110 zł

Kąpiel parafinowa dla dłoni i stóp

Kąpiel parafinowa jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dla suchych dłoni i stóp. Regeneruje i wygładza szorstki naskórek, przeciwdziała wysuszaniu skóry.

WSKAZANIA

 

  • sucha, zniszczona skóra
  • utrata jędrności i elastyczności
  • potrzeba regeneracji i rewitalizacji

 

WPŁYW NA SKÓRĘ

 

  • nawilżona, jędrna ,elastyczna i wygładzona skóra dłoni już po jednym zabiegu
  • regeneracja i rewitalizacja skóry
  • lepsze przenikanie w głąb skóry składników aktywnych wskutek działania ciepła
  • głębokie oczyszczenie skóry (maska parafinowa działa jak mini sauna, podczas której pory skóry ulegają rozszerzeniu)
  • rozjaśnienie kolorytu skóry
  • przyjemny relaks i odprężenie

Czas zabiegu: 30 min
Cena: 40 zł