Makijaż permanentny

Makijaż wieczorowy

Często mamy takie okazje, na których chciałybyśmy wyglądać szczególnie pięknie, dlatego na takie wieczorne wyjście zdecydowanie możemy sobie pozwolić na mocniejszy i wyrazistszy makijaż, głównie ze względu na światło sztuczne, które zupełnie inaczej podkreśla makijaż i osłabia jego intensywność, niż światło dzienne.

Czas trwania: 40 – 60 min
Cena: ustalana indywidualnie

 

Makijaż ślubny

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego warto zadbać aby wszystko było dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe! Makijaż ślubny musi idealnie prezentować się za równo w świetle dziennym jak i podczas całej nocy. Kolejnym ważnym czynnikiem są zdjęcia, na których odpowiednio wykonany makijaż będzie prezentować się doskonale dzięki czemu fotograf nie będzie musiał walczyć z poprawkami w photoshopie!;)

Czas trwania: 60 min
Cena: ustalana indywidualnie

Makijaż studniówkowy

Makijaż studniówkowy – dla młodego człowieka, studniówka niejednokrotnie jest wydarzeniem długo wyczekiwanym i ogromnie ważnym, dlatego ważne jest aby w tym dniu czuć się w pełni komfortowo i wyjątkowo! Odpowiednio dobrany makijaż nada charakteru całej stylizacji oraz pewności siebie!

Czas trwania: 60 min
Cena: ustalana indywidualnie

 

Lekcje makijażu

Ile razy wchodzimy do drogerii i nie wiemy co wybrać a właściwie nawet, w która stronę pójść i na jakie kosmetyki patrzeć. Lekcje mają na celu nauczyć poruszać się w strefie makijaży, tak abyśmy z pełną świadomością potrafiły przygotować siebie na codzienne wyjście a także nauczyć się wybierać produkty stosownie dla swoich potrzeb.

Czas trwania: 3 – 4 h
Cena: ustalana indywidualnie

Makijaż permanentny brwi

Linergistka wykonuje rozrysunek wstępny, który pozwala klientce zobaczyć jaki będzie efekt końcowy makijażu. Następnie dobieramy odpowiedni barwnik do typu kolorystycznego klientki. Dzięki mikroprocesorowi  wbudowanemu w urządzenie uzyskujemy efekt równomiernego rozłożenia koloru, minimalizujemy urazy skóry i krwawienie. Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Czas zabiegu: 150 min
Cena: 750zł

Makijaż permanentny ust

Nadając idealny obrys ust likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt, powiększając lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Możemy przy pomocy makijażu permanentnego (trwałego) uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

Czas zabiegu: 150 min Usta z wypełnieniem: 900 zł
Kontur ust: 500 zł Kontur ust + półwypełnienie: 750 zł

Makijaż permanentny oczu

Szybko i prawie bezboleśnie wykonamy kreski na powiece górnej i dolnej. Utrzymują się 3-5 lat w niezmienionej formie. Możesz zapomnieć o łamiącej się kredce i rozpływającym eyelinerze. Kreski rysowane przez nas pomiędzy rzęsami optycznie je pogrubiają, podkreślając kształt oka. Dodają spojrzeniu głębi i uwodzicielskiego czaru

Czas zabiegu: 100 – 150 min Kreski górne (przy lini rzęs): 450zł
Kreski dolne: 400 zł Kreski górne – dekoracyjne: 450 – 650zł